قوانین وب سایت

قوانین وب سایت

قوانین سایت

ایجاد مزاحمت و اختلال در روند اجرایی شبکه رزرو

کسانی که به هر شکل ایجاد مزاحمت و اختلال نمایند . اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد یا تماس های تلفنی و غیره . با هماهنگی قبلی که از طریق قوه محترم قضائیه بخش جرایم اینترنتی صورت پذیرفته است . برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضائی ارجاع خواهد شد .

*سایت خانه مسافران مطابق با قوانین مدون جرائم اینترنتی جاری در جمهوری اسلامی ایران می باشد و هر گونه نشر مطالب سیاسی و مغایرت با شئونات اسلامی ایران از سوی کاربران در این سایت ممنوع است .

خدمات و محتوایی که توسط این سایت ارائه می شود شامل نقشه ها , طرح ها , عکس ها و ایده ها , لوگو و ……. پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی و حقوقی اجازه سوء استفاده از مطالب وب سایت را ندارد

* در راستای حفظ حریم شخصی کاربران , کاربر باید تعهد کند باعث , بانی یا عامل بد افزار هرگونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی یا حقوقی در بد افزار اطلاعات نداشته باشد و در ضمن کاربر موظف است هر گونه اتفاقی اعم از بد افزار را در اسرع وقت به سایت خانه مسافران اطلاع دهد .

*هرگونه سوء استفاده از نام سایت خانه مسافران و نام مشابه آن به هر نحوی ممنوع می باشد و سایت خانه مسافران حق شکایت به مراجع قانونی را به دادگاه جرایم اینترنتی را دارد .